Maszyny budowlane

Usługi   –   Serwis   –   Wynajem

Wiodącą gałęzią działalności spółki są roboty ziemne wykonywane ciężkim sprzętem budowlanym. Nasze maszyny pracują na terenie całego kraju w kopalniach, przy budowie dróg i autostrad, wałów przeciwpowodziowych, na wysypiskach śmieci oraz w innych branżach.

Nasza oferta

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

O FIRMIE

Kim jesteśmy?

0 +
zadowolonych klientów
0 +
jednostek sprzętowych
0 +
wyremontowanych maszyn
0 lata
na rynku

Firma WAŚPOL została założona 1 lutego 1990r. Od ponad trzydziestu lat oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy mieści się w Skawinie (Małopolska), gdzie oprócz budynku biurowego znajdują się park maszyn, hale remontowe i stacja kontroli pojazdów.

Wiodącą gałęzią działalności spółki są roboty ziemne wykonywane ciężkim sprzętem budowlanym. Nasze maszyny pracują na terenie całego kraju w kopalniach, przy budowie dróg i autostrad, wałów przeciwpowodziowych, na wysypiskach śmieci oraz w innych branżach. Wykonujemy głównie makro i mikroniwelację terenu, ale także roboty kubaturowe, liniowe oraz rekultywacyjne i odkrywkowe. Zatrudniamy tylko doświadczonych operatorów maszyn.

W ofercie naszej firmy znajduje się także wynajem maszyn budowlanych, dostosowany do potrzeb klienta. Wynajmujemy maszyny zarówno z operatorem jak i bez,z możliwością mobilnego tankowania pojazdu.
Nasza firma prowadzi również serwis maszyn budowlanych, dlatego możemy zaoferować kompleksowe usługi dotyczące wynajmowanych pojazdów.

Świadczymy usługi w zakresie krajowego transportu ponadgabarytowego (nienormatywnego).

Oferujemy zestawy niskopodwoziowe o ładowności 40 i 20 ton. W swoich dobrze wyposażonych halach warsztatowych prowadzimy remonty maszyn budowlanych.

Zajmujemy się zarówno remontami kapitalnymi, renowacją i serwisem maszyn oraz naprawami poszczególnych podzespołów. Naszym atutem jest doświadczona kadra mechaników i specjalistów dzięki czemu potrafimy szybko i trafnie określić przyczyny awarii.

Kolejną dziedziną działalności jest sprzedaż części zamiennych – w naszym sklepie można kupić zarówno części nowe jak i po regeneracji do większości maszyn budowlanych.

Oferujemy także uszczelnienia techniczne, łożyska, przewody ciśnieniowe własnej produkcji oraz pełen asortyment elementów złącznych hydrauliki siłowej.

Na terenie firmy znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, gdzie wykonujemy okresowe badania, pierwsze lub dodatkowe badania techniczne oraz ocenę techniczną pojazdów.

Oferujemy wykonanie badań motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, ciągników, pojazdów z instalacją LPG, a także pojazdów sprowadzanych z zagranicy, uprzywilejowanych i innych.

Szukasz pracy?

W związku z ciągłym rozwojem firma WAŚPOL poszukuje nowych pracowników.

Sprawdź, co mamy do zaoferowania!