O nas

Zdobyte doświadczenie i dotychczasowa działalność gwarantują wysoki poziom świadczonych usług jak również konkurencyjne ceny.
O nas

MASZYNY BUDOWLANE
usługi - serwis - wynajem

Firma WAŚPOL została założona 1 lutego 1990r. Od ponad trzydziestu lat oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy mieści się w Skawinie (Małopolska), gdzie oprócz budynku biurowego znajdują się park maszyn, hale remontowe i stacja kontroli pojazdów.

Wiodącą gałęzią działalności spółki są roboty ziemne wykonywane ciężkim sprzętem budowlanym. Nasze maszyny pracują na terenie całego kraju w kopalniach, przy budowie dróg i autostrad, wałów przeciwpowodziowych, na wysypiskach śmieci oraz w innych branżach. Wykonujemy głównie makro i mikroniwelację terenu, ale także roboty kubaturowe, liniowe oraz rekultywacyjne i odkrywkowe. Zatrudniamy tylko doświadczonych operatorów maszyn.

W ofercie naszej firmy znajduje się także wynajem maszyn budowlanych, dostosowany do potrzeb klienta. Wynajmujemy maszyny zarówno z operatorem jak i bez, z możliwością mobilnego tankowania pojazdu.
Nasza firma prowadzi również serwis maszyn budowlanych, dlatego możemy zaoferować kompleksowe usługi dotyczące wynajmowanych pojazdów.

Dbamy o ich ciągłą sprawność techniczną, a w razie wystąpienia awarii jesteśmy w stanie szybko i bezproblemowo usunąć usterkę. W przypadku większych problemów z pracą maszyny proponujemy jej wymianę na inną – wszystko po to aby całkowicie zaspokoić zapotrzebowanie klienta.